BIHUEX, CZYLI JAK ZAROBIĆ do 25% na wydobyciu tokena BHEC

MINER’S Legend – Wydobycie kryptowaluty (tokena) BHEC

(Słowo „wydobycie” używane na tej stronie jest tylko umownym stwierdzeniem opisującym sposób dystrybucji tokenów. Aplikacja nie jest na blockchain i nie wydobywa fizycznie tokenów erc20 BHEC).

Na początek chciałbym Ci przypomnieć, abyś przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji związanej z zarabianiem w Internecie zapoznał się z zasadami opisanymi w zakładce ZASADY

Aby móc zacząć wydobywać tokeny BHEC zarejestruj się na platformie → Miner’s Legend i podaj kod przy rejestracji: GfvhFt

Miner’s Legend to aplikacja do wydobywania (kopania) tokenów BHEC, które są niezbędne do korzystania z giełdy kryptowalut bihuex.com. Po wydobyciu (wykopaniu) tokenów BHEC możemy je przesłać na giełdę bihuex.pl, aby je sprzedać i zamienić na popularne kryptowaluty takie jak np. BitCoin, a później w razie potrzeby wymienić na walutę FIAT. (PLN, USD, EUR)

Ale zacznijmy od początku jak możemy rozpocząć wydobycie BHEC w aplikacji Miner’s Legend?

Na początku warto wspomnieć, że technologia Blockchain daje mega możliwości zarobkowe! Jeszcze niedawno10-20% zysków w rok z biznesu było czymś abstrakcyjnym, a teraz to już kolejny biznes, który daje nam do 300% zysków w kontrakcie rocznym i to nic dziwnego!

Azjatycka Giełda BIHUEX i program zarobkowy (aplikacja) o nią oparty MINERS LEGEND to potężne narzędzie do zarabiania pieniędzy!

Prezentacja Grupy BihuEx Fund MGMT, Tokenu BHEC oraz aplikacji MINER’S LEGEND

Jak zarabiamy na wydobyciu Tokenu BHEC w Minerslegend.com?

 • zakładamy konto w aplikacji → Miner’s Legend podając kod: GfvhFt (instrukcja poniżej)
 • w aplikacji wykupujemy kontrakt na 365 dni
 • dostępne są cztery rodzaje kontraktów : za 500$, za 2000$, za 5000$ i za 10 000$
 • za kontrakty płacimy kryptowalutą USDT (możemy ją kupić na giełdzie Bihuex – poniżej znajdziesz instrukcje rejestracji w Bihuex oraz instrukcję zakupu USDT za Bitcoina)
 • przez 365 dni dostajemy na swój portfel tokeny BHEC o wartości odpowiedniej dla danego kontraktu. Tokeny te możemy od razu przesłać na giełdę Bihuex (minimum 15), wymienić na np. Bitcoina i wypłacić
 • dzienna ilośc tokenów które dostajemy na portfel zależy od aktualnej ceny tokenu na giełdzie (np jeżeli kontrakt wypłaca nam 10$ dziennie token będzie kosztował 1$ to dostaniemy 10 tokenów)

Szacowany przychód przez okres 365 dni to około 300%

Skąd biorą się pieniądze na wypłacanie zakładanych przez nas kontraktów?

Kupując kontrakt np. za 10.000$ płacimy firmie BIHUEX FUND MGMT. W zamian za to firma nie daje nam pieniędzy. Pieniądze zostają w Firmie. Firma codziennie daje nam tokeny BHEC o wartości jaką gwarantuje nam wykupiony kontrakt. Ilość tokenów, które dostajemy uzależniona jest od kursu, który aktualnie, w momencie wypłaty jest na giełdzie.

Jak widzieliście w powyższej prezentacji Tokeny, które dostajemy Firma BIHUEX FUND MGMT już posiada i musi je rozdać. My te tokeny sprzedajemy na giełdzie Bihuex, czyli zapłatę za te tokeny otrzymujemy od użytkowników giełdy, którzy od nas te tokeny kupują. Użytkownicy giełdy, którzy od nas te tokeny kupują używają ich do np. do zmniejszania opłat za transakcje na giełdzie i dzięki temu mogą robić więcej tych transakcji.

»»»ILOŚĆ KONTRAKTÓW JEST OGRANICZONA«««

06.05.2019 → Sprzedano: 17$ milionów, Pozostało: 13$ milionów

Instrukcja rejestracji w serwisie Miner’s Legend

Aby przejść do rejestracji, kliknij ➙ TUTAJ lub wejdź na stronę www.MinersLegend.com

 1. W polu „AREA” wybierasz „Poland 48” (jeśli mieszkasz w innym kraju podajesz oczywiście kod tego kraju, np. „England 44
 2. USER” czyli nazwa użytkownika (nadajesz swoją własną, na przykład: Twój Nick w Aplikacji)
 3. NICKNAME” (nadajesz swój własny, może być taki sam jak nazwa użytkownika: Twoje imię)
 4. PHONE” Numer telefonu komórkowego (na ten numer przyjdzie jednorazowy kod potrzebny do rejestracji. Na jeden numer można mieć max 2 konta)
 5. PASSWORD„. Nadajesz własne hasło, najlepiej, żeby składało się z liter oraz cyfr, np. Gra1234XX
 6. W polu „CONFIRM PASSWORD” podajesz takie samo hasło jak powyżej.
 7. PROMO CODE” podajesz kod: GfvhFt – najlepiej skopiuj ten kod i wklej go w polu „promo code”
 8. CODE” Klikasz w zielony przycisk „GET SMS CODE” i za chwilę na swój telefon otrzymasz 4 cyfrowy kod, który wpisz w polu obok.
 9. Ostatni krok to zaznaczenie pola w kwadraciku przy tekście „I have read and agreed” i kliknięcie w duży, żółty przycisk „REGISTER

Kod do rejestracji: GfvhFt

Kliknij w baner aby przejść do procesu rejestracji

Całość bardzo łatwa do ogarniecia, z drobnostkami pomógł mi team. Kontrakty zakupione i już wypracowują dla mnie zysk. Polecam serdecznie ! 🙂 Po za tym aplikacja ma bardzo sympatyczną szatę graficzną która uderza w mój gust :))

Gosiaq

Mielno, B3team

Napisz do mnie za pośrednictwem fromularza bądź też zaglądnij do zakładki kontakt. Tam znajdziesz dane kontatkowe

3 + 5 =

Chcesz zarabiać spore pieniądze bez wychodzenia z domu? Odezwij się do mnie! Zanim jednak to zrobisz – zapoznaj się z zakładką ZASADY.