Cena DASCOIN w górę o ponad 80% , news 18.06.2018 !

Cena DASCOIN w górę o ponad 80% , news 18.06.2018 !

Cena DASCOIN w górę o ponad 80% , news 18.06.2018 !

 

Otrzymaliśmy dzisiaj maila od CEO Netleaders Michael Mathias z najnowszymi informacjami odnośnie zmian wchodzących dzisiaj w życie oraz planów na najbliższe miesiące (nowy portfel DAS WALLET, nowe narzędzia do rozwoju małych przedsiębiorstw, zmiany z Bonusowymi

cyklami, aplikacja DAS NET APP).

Dzięki tym informacjom cena DASCOIN podskoczyła dzisiaj o ponad 80%

 

 

 

Zapraszam do obejrzenia oryginalnego filmu oraz pod spodem wymieniłem najważniejsze informacje w nim zawarte.


1. Udoskonalanie EKOSYSTEMU.

Po 2 latach działalności Ekosystemu Netleaders przyszedł czas na sprawdzenie, podsumowanie oraz wprowadzenie nowych usług. Przez najbliższych kilka tygodni czeka nas wiele zmian oraz ogromny rozwój.

2. Nowa wersja portfela – DASWALLET.

Nowy portfel cyfrowy zostanie wprowadzony już o godzinie 12.00 16.06.2018r. W najbliższych tygodniach wprowadzone zostaną nowe produkty i usługi za które będziemy płacić DasCoin oraz globalnego programu lojalnościowego opartego o blockchain (zbudowanego na cyklach). Od teraz logować się do portfela będziemy na stronie www.daswallet.com .

3. NOWE LICENCJE NETLEADERS

Przez pierwsze dwa lata ciężko pracowaliśmy, aby zbudować wyjątkową globalną sieć technologiczną. Teraz osiągnęliśmy punkt, w którym możemy zaoferować pojemność naszej sieci w formacie produktów i usług. W związku z tym, od 30 czerwca, dostarczymy konfiguracje trzech nowych produktów do KAŻDEJ OSOBY POSIADAJĄCEJ LICENCJĘ (od początku NetLeaders). Pierwsze produkty wykorzystują zasoby naszego ekosystemu do tworzenia światowej klasy systemów zarządzania relacjami z klientami (CRM) dla właścicieli małych firm i specjalistów ds. Sprzedaży. Te systemy CRM, znane jako Smart Business Tools, będą stanowić rdzeń nowej oferty licencyjnej i zapewnią ogromną wartość. Każdy posiadacz licencji może osiągnąć zysk 299% wartości licencji jeśli będzie polecał CMR. Można to sprawdzić na stronie Netleaders (która będzie miała również odświeżony wygląd).

4. Nowe produkty, wartość licencji

W tym roku powinny zostać dodane jeszcze DWA NOWE PRODUKTY (dużo więcej w przyszłych latach). Produkty będą podzielone na poziomy posiadanych licencji lecz z czasem zostaną one ujednolicone dla wszystkich. Dlatego wartość oryginalnych licencji będzie rosnąć wraz z ilością usług.

5. Cykle będą używane oddzielnie

Od 2 lipca cykle pochodzące z licencji zostaną podzielone na 2 części. Oryginalne cykle, które dostaniemy zaraz po kupieniu licencji będziemy mogli wykorzystać dowolnie (dodać do mintingu, przesłać lub wydać według własnej woli). Cykle, które dostaniemy z UPGREATE będą automatycznie dodane do kolejki mintingu, aby wybić dla nas DasCoin.

6. STRATEGIA DASNET

Przez 2 lata działalności zgromadziliśmy globalną grupę przedsiębiorców i wizjonerów (wiele tysięcy osób zaczęło się interesować naszą wizją ekosystemu). Nadszedł czas aby wejść na wyższy poziom. Pomożecie nam przyciągać nowych przedsiębiorców. Dlatego dla posiadaczy licencji przygotowaliśmy nowe narzędzia na zapewnienie rozwoju małych firm w waszej okolicy. CMR jest kluczem do sukcesu poprzez gromadzenie, kontrolowanie i wykorzystywanie danych, które generują te firmy.

7. Aplikacja DAS NET (Das pay)

Bezpłatna aplikacja dla wszystkich użytkowników zostanie uruchomiona jeszcze w tym roku. Zoptymalizuje ona czas i pieniądze swoich klientów na wiele sposobów (w 1 aplikacji będziemy mogli płacić zbliżeniowo, rezerwować hotele, loty, czy zamawiać taksówki). Dzięki aplikacji DASNET będziemy mieć możliwość transferować duże kwoty, dzięki czemu wiele firm będzie chciało do nas dołączyć. Dodatkowo jej użytkownicy będą mogli liczyć na wiele innych bonusów.

8. NOWA FAZA: ROK UŻYTECZNOŚCI

Gdy infrastruktura jest już gotowa, a społeczność osiągnęła ogromne rozmiary nadszedł czas na szersze wykorzystanie DasCoin. W ciągu najbliższych 12 miesięcy dzięki DasCoin będziemy mieć możliwość m.in. na płacenie za zakupy kartą płatniczą, wspieranie projektów opartych o DAS33, kupowanie produktów i usług za pośrednictwem naszego DasWallet, odkupienie nagród z programu lojalnościowego.

 

Przygotujcie się na niesamowity wzrost.

 

Pozdrawiam,

Michał Sołtysek

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *