Futurenet / AdPro – Zarabianie w Internecie

Futurenet / AdPro – Zarabianie w Internecie

Czym jest nowy portal społecznościowy FUTURENET ?


Kliknij, aby się zarejstrować.

FutureNet to nowy portal społecznościowy, który powstał w Polsce, ale osiągną już światową markę i zdobył użytkowników z prawie 200 krajów na całym świecie. Bardzo podobny do tradycyjnych społecznościówek jak facebook, Google +, VK i wiele wiele innych. Zastanawiasz się pewnie dlaczego my namawiamy Cię akurat do tego konkretnego? I co to ma w ogóle wspólnego z zarabianiem w internecie?

FutureNet po za tym, że udostępnia nam możliwość wrzucania postów, komentowania, komunikowania się ze znajomymi – daje jedną niesamowitą możliwość. Możemy tam zarabiać! Zastanawiasz się zapewne jak to możliwe. To proste. Popularny facebook zarabia dziennie na swoich użytkownikach ok 40mln zł ( a to tylko oficjalne dane – kto wie ile tego jest naprawdę ). Założyciele FN postanowili że stworzą portal który będzie dzielił się z swoimi użytkownikami pieniędzmi które sami zarabiają. Nadal nie do końca rozumiesz o co chodzi? Na pewno nie raz zdarzyło Ci się natrafić na YouTube na reklamę wyświetlana przed filmem. Na każdej wyświetlonej reklamie serwis zarabia kilka/kilkadziesiąt groszy. Całość zgarnia portal, a ty nie masz z tego nic. W portal który Ci polecamy, część z tych pieniędzy ląduje na twoim koncie.

Dlaczego tak? Bo pewnie stworzenie kolejnej, klasycznej społecznościówki skończyłoby się fiaskiem. Specjaliści od marketingu, programisci oraz cały sztab doszli do wniosku że taki model platformy sprawdzi się najlepiej i zachęci użytków do skorzystania z niego. No bo przecież czy życie nie byłoby piękniejsze gdyby ktoś płacił Ci za korzystanie społecznościówki? Jest piękniejsze – my już o tym wiemy

Obejrzyj dokładnie każdy z poniższych filmów, aby dowiedzieć WSZYSTKO o FUTURENET !


Future AdPro, czyli jak zarabiamy na klikaniu w reklamy!

Firma FutureNet połączyła możliwość reklamowania swojego biznesu lub strony internetowej zarabianiem. Na stronie Future Ad Pro możemy kupić paczki reklamowe o wartości 50$. Otrzymujemy za to 800 wyświetleń naszej strony (potencjalnych nowych klientów). Na stronie reklamuje się dziesiątki tysięcy firm. Jeśli posiadasz swoje AdPack i obejrzysz 10 reklam innych użytkowników dziennie – firma podzieli się z Tobą zyskiem (1% dziennie od ilości posiadanych AdPack przez 120%).Dla przykładu. Inwestujesz w reklamę 5000$. Posiadasz 100AdPack, 80000 wyświetleń. Jeśli obejrzysz 10 reklam firma wypłaci Ci na twoje konto 50$. I tak będzie się działo aż przez 120 dni. Czyli po tym okresie na twoim koncie będzie widniało prawie 6000$ gotowych do wypłaty. Możesz oczywiście zarobione pieniądze użyć na kupno kolejnych AdPack, co da ci więcej wyświetleń oraz zwiększy ilość zarabianych dziennie pieniędzy. Np. jeśli przez rok będziesz reinwestował swoje pieniądze po tym okresie do wypłaty będzie czekała prawie podwojona kwota inwestycji. Dodatkową korzyścią jest możliwość wliczenia paczek AdPack w koszty firmy jako reklamy!


FUTUROCOIN – nowa cyfrowa waluta!

Nowa kryptowaluta (pieniądz internetowy podobny do Bitcoin) stworzona przez firmę FutureNet. Mamy możliwość otrzymywać swoje FuturoCoin co minutę aż przez 2 lata wynajmując od firmy specjalny sprzęt. Inwestycje zaczynają się już od 100$. Jest to inwestycja całkowicie pasywna. Firma zajmuje się za nas wszystkim. Pozostaje nam tylko sprawdzać stan konto i w odpowiednim dla siebie czasie sprzedać uzbieraną do tej pory ilość FTO.


MATRYCE

Tzw. drzewko przyjaciół. Aktualnie jest 6 matryc – 10, 25, 50, 100, 500, 1000$. Kupując matryce otrzymujemy Media Points, które możemy wykorzystać na produkty firmy. Każda z matryc to osobny biznes, w którym zarabiamy min 5% za każdą osobę, którą zaprosimy (a ona wykupi swoje matryce). Możemy otrzymywać również tzw. Spady od naszego sponsora, czyli możemy zarabiać również na jego pracy. Oczywiście największy zarobek wygenerujemy sami zapraszając jak największą liczbę osób.


Mam nadzieję, że ten model biznesowy przypadł Ci do gustu. Jeśli chciałbyś jeszcze o coś dopytać zapraszam do zakładki – KONTAKT .