Realne zarobki w FutureNet AdPro bez polecania

Realne zarobki w FutureNet AdPro bez polecania

 Jaki jest realny zarobek z FutureNet AdPro bez polecania?

Wielu z was spotkało się już z firmą FutureNet, jednak nie wielu zdecydowało się dołączyć i samemu sprawdzić jak faktycznie wyglądają zarobki z „klikania w reklamy”. Jeśli nie spotkałeś się wcześniej z FutureNet kliknij tutaj.

Przedstawiam wam realne zarobki w futurenet bez polecania. Piotrka poznałem 9 lat temu w Anglii. Po powrocie do kraju nie miałem z nim całkowicie kontaktu, aż do momentu, gdy początkiem 2018 roku napisał do mnie. Po chwili wspomnień z dawnych lat napisał, że dalej pracuje za granicą i ma już tego dość i chciałby wrócić do kraju. Przyznał się też, że od dłuższego czasu obserwował co wstawiałem na Facebook i zaciekawiło go to do tego stopnia, że pomimo braku wiary w takie możliwości zarabiania sam chciał to w końcu sprawdzić.

Piotrek dołączył do mojego zespołu 04.02.2018. Na początku kupił jedynie 20 paczek za kwotę 1000$, żeby samemu zobaczyć jak to wygląda, nalicza i „z czym to się je”. Po kilku dniach dokupił kolejne AdPack, potem kolejne – wszystko znajdziecie dokładnie pokazane w filmie na końcu tego artykułu.

Warto podkreślić, że Piotrek nie zapisał NIKOGO do biznesu i te wyniki są tylko dzięki inwestycji jego własnych oszczędności. 

W sumie zainwestował 7000$ kupując 140 AdPack. Wszystkie zarobione pieniądze REINWESTOWAŁ dokupując kolejne paczki reklamowe.

Po 5 miesiącach postanowił wybrać część pieniędzy. W sumie w ciągu miesiąca zlecił 4 wypłaty na kwotę 5710 $. Wybrał już prawie całą zainwestowaną przez siebie kwotę, a reszta paczek reklamowych pracuje nadal dla niego – 180 sztuk (po 50$ każda). Teraz może wypłacać co miesiąc około 1200-1300 zł lub wybrać kolejne kilka tysięcy $ i zakończyć przygodę z firmą.

Wypłata z future adpro.

 


Jak widać na tym przykładzie dzięki firmie FUTURENET możemy w ciągu kliku/kilkunastu miesięcy podwoić ilość swoich pieniędzy. Lub jeśli jesteś osobą przedsiębiorczą i będziesz chciał polecać firmę znajomym (oczywiście nie jest to konieczne) możesz zarobić o wiele więcej. Zarobki z polecania prawie nie są ograniczone i sam znam osoby, które zarabiają na tym tysiące/dziesiątki tysięcy złotych miesięcznie. Więc jeśli chciałbyś na własnej skórze sprawdzić jak działa i płaci FN napisz do mnie. 


 

Zapraszam do obejrzenia mojego filmu pokazującego ile dokładnie możemy zarobić w firmie FutureNet oraz do subskrybowania mojego kanału Youtube, aby nie przegapić kolejnych filmów .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *