Jak wypłacić Bitcoin na złotówki w Bitomcie?

Jak wypłacić Bitcoin na złotówki w Bitomcie?

Wypłata Bitcoin na złotówki w Bitomacie.

Wiele osób na początku swojej kariery z biznesami online lub kryptowalutami pyta: „Czy da się wypłacić te Bitcoiny na NORMALNY pieniądz czyli np. złotówki?”

 

Odpowiedź jest jedna. Bitcoin to normalny pieniądz. Dlatego można go wymieniać na każdą walutę świata. Kwestia tylko w jaki sposób to zrobisz. Jedną z prostszych możliwości to wypłata w tzw. Bitomacie. Urządzenie to różni się jedynie tym od zwykłego bankomatu, że pozwala nam na wypłatę np. Bitcoin w PLN lub kupno kryptowalut za PLN.

 

Wystarczy posiadać jedynie portfel do kryptowalut na swoim telefonie (taka aplikacja do trzymania i przesyłania np. Bitcoin). Jedną z najpopularniejszych jest Blockchian.  Za pomocą tej aplikacji będziecie w stanie bardzo szybko wypłacić swoje kryptowaluty.  Wystarczy jedynie przesłać swoje zarobione BITCOIN np. na paczkach reklamowych w FUTURE AD PRO na ten portfel i znaleźć maszynę do wymiany BTC na złotówki.

Kolejną rzeczą, o której warto pamiętać to sprawdzić w jakim mieście znajduje się najbliższy Bitomat oraz ile jeszcze pozostało w nim PLN do wybrania. Możecie to zrobić na stornie https://shitcoins.club/ 

Specjalnie dla was nagrałem film w jaki sposób poprawnie zamienić Bitcoin na PLN.

 

Pozdrawiam,

Michał Sołtysek


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *