ZASADY – przeczytaj zanim podejmiesz pierwsze kroki! 

Strona internetowa MichalSoltysek.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej.

 

Treść artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: DominikBarzyk.pl oraz kanał na YouTube mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Zarabianie i pomnażanie pieniędzy (inwestycje: nieruchomości, giełda papierów wartościowych, giełdy walutowe, krytptowaluty, biznesy typu START-UP, forex, lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne i każdy inny rodzaj inwestycji) wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanego kapitału.

Decyzje o dokonaniu jakiejkolwiek inwestycji podejmuj samodzielnie.

Wykorzystanie pieniędzy, których utrata spowodowałaby drastyczne pogorszenie stanu domowego budżetu, zmiany standardu życia lub kłopoty finansowe, jest stanowczo odradzane.

Teraz już wiesz jak ja podchodzę do inwestycji. Jak Michał Sołtysek wydaje swoje pieniądze. Od kilku lat postępuje zgodnie z zasadami R. Kiyosaki. Dzięki niemu oraz książce Bogaty Ojciec Biedny Ojciec zrozumiałem dlaczego tak bardzo ważne jest inwestowanie w AKTYWA.

Ta strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym, a ja nie jestem doradcą finansowym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Tak czy inaczej prezentowane tu treści mogą być pomocne w prowadzeniu działań marketingu internetowego. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, nigdy nie daje Ci 100% gwarancji zarobku (ja również nie dam ci takiej gwarancji), a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem. Prezentowane na mojej stronie programy sprawdziłem osobiście i w tych program działam, ale to nie znaczy, że Twoje działanie w nich również będzie skuteczne.

Napisz do mnie za pośrednictwem fromularza bądź też zaglądnij do zakładki kontakt. Tam znajdziesz dane kontatkowe

6 + 2 =

Chcesz zarabiać spore pieniądze bez wychodzenia z domu? Odezwij się do mnie! Zanim jednak to zrobisz – zapoznaj się z zakładką ZASADY.